Chris

30. května 2012 v 18:03

Christopher Robert Evans se narodil 13. června 1981 v Sudbury v Massachusetts zubaři a tanečnici. Má ještě 3 další sourozence - starší sestru Carly a mladší dvojčata - bratra Scotta a sestru Shanu. Chris pochází z italsko-irského rodu.

Pevně věřící katolík Chris navštěvoval Lincoln-Sudbury Regional High School a zde se také rozhodl být profesionálním hercem. Poté, co se to rozhodl říct rodičům, skončil jako asistent v kastingové firmě v New Yorku. Během této práce docházel na hodiny herectví, aby zlepšil svoje schopnosti. S pomocí svého agenta, kterého potkal již dříve, dostal příležitost, vyzkoušet si pár rolí - ovšem až po té, co dokončil střední školu.

Po několika konkurzech nakonec dostal roli v Tv seriálu "Opposite Sex" (2000). Jeho opravdová sláva však začla až o něco později - byla to role Jaka Wylera v Not Another Teen Movie (2001), kde takřka přitahoval kameru pouze na sebe.
O málo později se objevil se Scarlett Johansson a Bryanem Greenbergem v The Perfect Score (2004). Následovala další role - v Cellular (2004) s Kim Basinger a Williamem H. Macym.

Rok 2005 ho konečně vynesl mezi špičku. Nejprve si zahrál Johhnyho Storma ve Fantastic Four a poté se dvakrát umístil na předních příčkách v anketách o nejhezčí tělo.

V osobním životě strávil Chris 5 let (2001-2006) s herečkou Jessicou Biel. Je velmi romantický a pro Jessicu nosil růže a dárky.

Ve filmu se mu poštěstilo hned dvakrát hrát přítele či expřítele Jessiky Biel - poprvé v Cellular, podruhé v London (2005).

I přesto, že se mu v životě převážně daří, zažil zklamání, když se v roce 2005 pokoušel získat roli v Elizabethtownu po boku
Kirsten Dunst, ale byl poražen Orlandem Bloomem.

Často bývá zaměňován za britského DJ téhož jména.

Vlastnil psa, který se jmenoval East - napůl americký a napůl anglický buldok.
Nyní má osvojeného křížence ze psího útulku. Pojmenoval ho Dodger.

Je vegetarián.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama