Chris

30. května 2012 v 18:03
Christopher Robert Evans se narodil 13. června 1981 v Sudbury v Massachusetts zubaři a tanečnici. Má ještě 3 další sourozence - starší sestru Carly a mladší dvojčata - bratra Scotta a sestru Shanu. Chris pochází z italsko-irského rodu.

Pevně věřící katolík Chris navštěvoval Lincoln-Sudbury Regional High School a zde se také rozhodl být profesionálním hercem. Poté, co se to rozhodl říct rodičům, skončil jako asistent v kastingové firmě v New Yorku. Během této práce docházel na hodiny herectví, aby zlepšil svoje schopnosti. S pomocí svého agenta, kterého potkal již dříve, dostal příležitost, vyzkoušet si pár rolí - ovšem až po té, co dokončil střední školu.

Po několika konkurzech nakonec dostal roli v Tv seriálu "Opposite Sex" (2000). Jeho opravdová sláva však začla až o něco později - byla to role Jaka Wylera v Not Another Teen Movie (2001), kde takřka přitahoval kameru pouze na sebe.
O málo později se objevil se Scarlett Johansson a Bryanem Greenbergem v The Perfect Score (2004). Následovala další role - v Cellular (2004) s Kim Basinger a Williamem H. Macym.

Rok 2005 ho konečně vynesl mezi špičku. Nejprve si zahrál Johhnyho Storma ve Fantastic Four a poté se dvakrát umístil na předních příčkách v anketách o nejhezčí tělo.

V osobním životě strávil Chris 5 let (2001-2006) s herečkou Jessicou Biel. Je velmi romantický a pro Jessicu nosil růže a dárky.

Ve filmu se mu poštěstilo hned dvakrát hrát přítele či expřítele Jessiky Biel - poprvé v Cellular, podruhé v London (2005).

I přesto, že se mu v životě převážně daří, zažil zklamání, když se v roce 2005 pokoušel získat roli v Elizabethtownu po boku
Kirsten Dunst, ale byl poražen Orlandem Bloomem.

Často bývá zaměňován za britského DJ téhož jména.
Vlastní také psa, který se jmenuje East - je to napůl americký a napůl anglický buldok.
Je vegetarián.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama