Kam si napsat o autogram?

30. května 2012 v 18:29

O autogram si můžete napsat do agentury, ikdyž vůbec nevím jestli Chris, přes tyto adresy odpovídá. No, ale což... Můžete to přeci zkusit ne? Při nejhoršim se Vám dopis vrátí zpět - Popř. se mohu, zeptat Chrisovo maminky, kam žádost poslat. Já osobně jsem dopis získala, když natáčel Snow Piercer v České republice, takže se Vám mohu pochlubit tímto autogramem. Dostala jsem ho i s věnováním, což mě moc potěšilo.

A jak si tedy napsat o autogram?
Potřebujete 2 obálky. Na jedu nadepíšete adresu Chrise a druhou nadepíšete adresou svojí a vložíte do obálky, kterou bude posílat Chrisovi. Slušností je napsat aspoň krátký dopis. Nejlépe se aspoň představit, zmínit své koníčky a možná mu i napsa, jak jste ho vůbec poznali apod. Ale aby zase dopis nebyl moc dlouhý, uvědomte si, že mu dopisu chodí strašně moc a určitě nemá čas je všechny číst. Co nikdy nedělejte! Nepiště mu do dopisu, že ho milujete, nebo že toužíte po jeho objetí. Ano! Možná by jste se divili, ale některé slečny tohle velmy rády dělají. Chrise by jste tím spíše viděsili než potěšili. Co se týče fotek, né každá celebrita je Vám ochotná poslat svou fotku, takže nechat nejlépe si je vytiskount.
Jelikož budete dopis posílat do USA je potřeba mezinárodní odpovědka. Česká známka Vám v ničem nepomůže. Místo MO
ovšem můžete poslat dolary v ceně zpáteční známky. Takže v dopise bude
Vaše obálka se spáteční adresou, mezinárodní odpov., fotka a dopis. Ještě malá rada, na obálku napiště (anglicky), aby fotky nepřehybali. To je asi vše, snad jsem Vám pomohla. Pokud se adresa nějak změní, určitě jí změnim i zde.

Chris Evans
CAA Casting Agency
9229 Avenue of the Stars
Los Angeles, CA 90061
USA
 


Komentáře

1 Miss.hollywood your affs ♥ Miss.hollywood your affs ♥ | Web | 17. srpna 2012 v 23:43 | Reagovat

Napíšu tam už jsem takhle psala Emmě watson a přišel mi,od Lea mi teda nepřišel :( ale Chrisovi zkusím napsat ))

2 Lucka Fialová Lucka Fialová | 3. května 2015 v 16:26 | Reagovat

Ahoj, je to aktualní adresa ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama