Červen 2012

Iceman (Iceman)

30. června 2012 v 10:33 Movies
Příběh:
Iceman je pravdivý příběh o Richardu Kuklinskim (Michael Shannon), notoricky známém zabijákovi a milujícím otci rodiny.
imagebam.com
Svou přezdívku si vysloužil zmrazením těl svých obětí, což zatajovalo dobu úmrtí a svedlo policii mimo stopu. Byl to muž, který měl sklony k násilí a rovněž vytěsňováním následků, tak aby vytvořil idylický rodinný život. Jeho rodina a sousedé věřili, že byl průměrný podnikatel a neměli tušení o jeho druhém životě. Kuklinski zabil během svého života přes sto lidí. Nikdy necítil výčitky svědomí s výjimkou bolesti, kterou způsobil své rodině. Benicio Del Toro hraje Kuklinskeho zaměstnavatele, notoricky známého gangstera Roye Demeo a James Franco hraje jeho vraždícího rádce známého jako Mr. Softee.CSFD: ???
Moje hodnocení: ???


Cinema- Září, říjen 2011

29. června 2012 v 15:08 Média
A hledala jsem dál a našla Rozhovor s Chrisem a dvou stránku Kapitána Ameriky. Stojí za to si to přečíst. :)) Kdo chce přesné otázky a odpovědi, tak pod obrázky je originál.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Question: Did the success of Captain Americaallow you to breathe a sigh of relief, going into The Avengers, knowing that audiences want to see more of the character?
CHRIS EVANS: Oh, yeah, absolutely! Plus, with The Avengers, we're sharing the workload. It's a lot nicer when you're not the only one wearing a silly costume.

Having gone from Captain America right intoThe Avengers, how long do you get to be Chris Evans and not Steve Rogers, especially with Marvel releasing two films a year now?
EVANS: It was pretty quick. We finishedCaptain America in December. We had about a month off, and then we had to do about a month of re-shoots for Cap. And then, we went right into The Avengers. It was a quick turn-around.

Do you have any idea when you'll start work on Captain America 2?
EVANS: No, not yet. There's no official word.

What's it been like to film The Avengers in New York, with all the attention that draws from people taking photos and fans wanting to get a glimpse?
EVANS: It's chaos! That was the one tricky part of working in the city. There were a lot of rubber-neckers.

Have you adjusted to living life in the spotlight now? Is it easy for you to tune that out and just focus on the work you're doing?
EVANS: Yeah. My life hasn't changed too much. It's tricky when you're working and you're on a set, and obviously it's a spectacle and people are giving you attention. But, when I'm not working and I'm living my life, I still have a decent amount of anonymity.

Is there something you're looking for now, when deciding which projects you want to sign on for? Does it start with the script, or is it more about the director?
EVANS: For me, it starts with the director. You could have a great script, you could have a great role, but if you don't have a good director and storyteller, you've got nothing. I'm trying to make good movies. There are plenty of scripts that I've read where I've been completely in love with the character, but no matter how self-gratifying it is to portray a character, if you don't have a good film, it's not worth it. It's like scoring 50 points, but losing the game. You want to win the game. You want to make good movies. Without a good director, the best role in the world doesn't mean anything.

Are you hoping to continue to balance the big blockbusters with smaller, character-driven films?
EVANS: Yeah, that's the goal. You do movies like Captain America, so that you're afforded the opportunity to take on these smaller ones and hopefully get them green-lit. It's not easy getting movies like that on their feet.

Now that you do have a name and can get smaller films made and in theaters, does that make you scrutinize the films that you're look at more, to make sure that they're things you really want to be a part of?
EVANS: Oh, absolutely! I couldn't have said it better. You have to navigate and make sure that you're making the right choices, and not just working.

Have you thought about what you want to do, once you're finished with The Avengers?
EVANS: No. God, not yet. I'm still living moment-to-moment. There's so much on my plate right now that I'm just trying to take one step at a time.

Cinema, Svět filmu- listopad 2011

29. června 2012 v 14:57 Média
Zašátrala jsem ve starých časopisech a našla nějaké články o jednom z Chrisovo novějších filmu What's your number? (Co ty jsi za číslo)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avengers vydělalo miliony

28. června 2012 v 12:31 Novinky

Na film The Avengers bylo použito okolo 220 mil. $. Říkáte si velká částka? To nic není. Výdělej se jim totiž vrátil hned několikrát. The Avengers totiž vydělalo $ 600 milionů v USA a $ 1.4 miliard dolarů v mezinárodním měřítku. Předčili snad i dokonce legendární návštěvnost a výdělek Titanicu. Autoři s tím samožřejmě počítali. The Avengers není tak přesně podle komixu. Je to zkrátka trochu poupravené, aby to diváky bavillo. Samozřejmě pointa je furt stejná. To samé bylo u Iron mana, Thora i Kapitána Ameriky, tak trochu poupravené, aby to diváky nažhavilo na Avengers.

HOT 100 on Afterelton 2012

27. června 2012 v 12:55 Novinky
Chris se umístil v první desítce Hot 100 a to na krásném 7. místě, všichni jsme na něj hrdý, ale pro mě bude stjně vždycky na prvnin. :)) Na celý žebříček se můžete kouknout ZDE

A stále připomínám článek s falšenými učty!


Co se děje? 26.6. aneb Falešné učty hlaste!

26. června 2012 v 22:31 Novinky

Děs, hrůza a zděšení!

Ahoj, před chvíli jsme zase se spolupracovníky CEV.net řešili falešné učty Chrise na různých komunikačních stránkách. Nevím jestli Vám to můžu říct, ale Chris má svoje "tajné" jméno pod kterým je i na FB. Věděl ho ten člověk co ho vědět nemá a založil si TW a FB s tím samým jménem. Začal psát o fanoušcích jak je nesnáší apod. Dokonce i snad urazil Chrisovu matku. Stalo se to dnes večer. Náhlasili jsme to a teď se to řeší. Museli jsme opět všem fanouškům vysvětlovat ať se o tom na veřejných profilech nebaví, že akorát udělají dotyčnému radost! Doufáme že ho zruší a zablokují na těchto sítích navždy!
Takže chci Vás poprosit. Pokud někde uvidítě Chrisův, jeho maminky nebo sourozenců falšený profil na takových to stránkách NAPIŠTĚ MI TO a pak je společně nahlásíme. I pokud by jste si nebyli jistí, Děkuji!

Spot Botulism

26. června 2012 v 15:37 Novinky
S CEV.net jsme našli jeden spot, ale nejprve sme si nebyli uplně jistí zda je to opravdu Chris. Je to totiž 15 let strarý. Ale nakonec jsme se shodli na tom, že je! Tak se schválně podívejte, kdo pozná? :) Video má jen 32s.
"Reklama" by to měla být na Botulismus.


Wallpaper 001

25. června 2012 v 15:29 Ostatní
Jelikož se neděje nic zajímvého tak Vám sem házím tapetu od naší skvělé Sinead. Kdo neví tak slečná dělá grafiku a máme od ní i tetno layout ;)) Pro větší náhled kliknětě ;))
Sama k němu dodává cituji "Captain America je moja srdcová záležitosť (no nie je pekný?)" Což mě osobně potěšilo, protože ji plně chápu. A budeme rádi za další grafické výtvory s Chrisem. :))

© Sinead

East (video) - předáno

24. června 2012 v 8:50 Novinky
Dále jsem Vám chtěla říct, že jsem viytvořila video s Eastem. Toho jste si určitě všimli pod minulýmu články. Poslala jsem ho Chrisovo maminkce, která mi na něj obratem odpověděla. Moc mě to potěšilo a jí taky jak vidíte ;))


Street Kings Prima 22:15

23. června 2012 v 20:43 Novinky

Dnes dávají na Prima family film s Chrisem. Jmenuje se Street kings a začíná ve 22:15. Chris si tam zahrál poldu a moc mu to tam sluší ;) Film jsem osobně viděla jen jednou takže se na něj podívám.
Jinak malý zážitek z dnešního večera. Mám zakázáno stříhat z našeho TV programu dokaď není po onem určitém dni. Tak jsem si celý den chránila obrázek s Chrisem. A když už jsem si ho šla vystříhnout, tak můj milý tatínek mi přesně na jeho obličej položil pecku od broskve! Bože! :D Nemám já štěstí?! :DPřidávám teda trailer: