Cellular (Cellular)

6. června 2012 v 19:29 |  Movies
Příběh:
Jessica Martinová (Kim Basinger) je ničím z průměru nevyčnívající milující manželka a matka, která učí na střední škole.
imagebam.comZcela nenadále je však unesena na neznámé místo, přičemž vůbec netuší, co bylo příčinou únosu, ani kdo jsou její věznitelé. Náhodně se jí podaří prostřednictvím mobilního telefonu kontaktovat mladého muže jménem Ryan (Chris Evans), kterému popíše svou situaci a své obavy, že jí hrozí smrt z rukou neznámých únosců, kteří navíc mají v úmyslu unést i jejího manžela a syna. Ryan se stane pro Jessicu jediným člověkem, který může zabránit únosu jejího muže a syna a přestože z Jessicy zná pouze její vyděšený hlas z telefonu, rozhodne se jí pomoci. Stává se tak součástí světa plného podvodů a vražd. Má v rukou život Jessicy i její rodiny, aniž by tušil, co je doopravdy na druhé straně telefonu a co ho za jeho snahu o jejich záchranu vlastně čeká.

CSFD: 67%
Moje hodnocení: ****/*****Trailer:
 


Komentáře

1 my-world-with-zac my-world-with-zac | Web | 6. června 2012 v 19:34 | Reagovat

Ahoj máš hrozně moc pěknej a styylovej blog dos dobrejma článkama... prosím jukni na můj, budu moc ráda :-D dík a promiň za reklamu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama