Červenec 2012

Anthony Russo potvrdil celou řadu spekulací o pokračování Kapitána Ameriky

31. července 2012 v 19:13
Chtěla bych oznámit, že jsem doma a od zítřka plně aktivní! :)

Anthony Russo potvrdil celou řadu spekulací o pokračování Kapitána Ameriky.
Captain America 2 už odhalil svoji základní zápletku i nového superhrdinu, kterého nám snímek představí. Teď se režisér Anthony Russo sešel s novináři, prozradil celou řadu zajímavostí a nepřímo potvrdil několik dlouhotrvajících spekulací. Co se technických záležitostí týče, tak on a jeho bratr Jay měli při vyjednávání velkou výhodu díky tomu, že dlouho natáčeli seriál Community. Marvel Universe totiž vlastně je tak trochu seriál, a tak studio moc rádo angažuje někoho, kdo dokáže respektovat předchozí epizody, a to nejen z hlediska děje, ale také třeba vypravěčského stylu.


Pokud se někdo bojí toho, že bratři Russoovi se dlouho zaměřovali především na komedii, tak se nám dostalo ujištění, že Captain America 2 nebude žádná taškařice, režiséři určitě umějí zvážnit. Co se týče natáčení velkých drahých scén, tak jak už bylo řečeno v souvislosti s Iron Manem 3, Marvel poskytuje svým režisérům týmy školených odborníků, kteří se na takové věci specializují, takže vůbec není problém, pokud konkrétní filmař nemá s natáčením akce a zvláštních efektů zkušenosti.
Co se děje samotného filmu týče, tak režisér nemohl prozradit nic konkrétního, ale přesto jsme se dozvěděli docela dost. Film samozřejmě bude mít vlastní scénář, který se ještě může nadále vyvíjet, ale základní kostru si opravdu vypůjčí z komiksů Eda Brubakera, které vyšly dokonce i v češtině. Filmaře v brzké době čeká s Brubakerem oběd, zřejmě aby si ujasnili nějaké maličkosti. Základní premisu Brubakerova příběhu jsme si shrnuli nedávno, ale v zásadě jde o příběh ze současnosti, ve kterém Captain zjišťuje, že Bucky přežil, Rusové ho kryogenicky zmrazili, vymyli mu mozek a následně ho poslali do boje v žoldu matičky Rusi. Cap se tak se svým nejlepším přítelem musí chtě nechtě utkat, což z emocionálního hlediska není zrovna legrace.


Avengers zvítězili na Teen Choice Awards

29. července 2012 v 7:29 Novinky
K tomu krátké featuretty o přípravě digitálních triků a nejnovější zprávy ze světa komiksových sešitů. Co vyzrazují o filmových Avengers 2?
Teen Choice Award rozhodně není nějaká kdovíjak významná cena. Nicméně je fajn, že omladina vedle Rozbřesku a Hunger Games dokáže ocenit také trošku té komiksové akce. Film sice zvítězil pouze v kategorii "Choice Summer Movie: Action".


Zajímavé je také sledovat, jakým směrem se momentálně vyvíjejí komiksy Avengers. Marvel společně s premiérou filmu začal vydávat novou řadu, nazvanou Avengers Assemble, ve které se tým Avengers skládá ze stejných hrdinů, jako ve filmu (což se v komiksech stává málo kdy, jestli se to stalo vůbec někdy - soupiska Avengers je velice proměnlivá) a vývoj událostí nápadně připomíná budoucnost, jakou předpovídáme i filmovému universu. Nově utvořený tým sice nejdřív musí bojovat se skupinou padouchů zvanou Zodiac, ale velmi rychle se ukáže, že za skupinkou stojí ve skutečnosti Thanos. Ten se také sám po několika číslech objeví a spolu s ním se po dlouhé době do Marvel Universe vracejí také Guardians of the Galaxy. Thanos i tentokrát prahne po mocných artefaktech, ale nakonec si bohatě vystačí s kosmickou kostkou a Avengers i ve spojení s Guardians budou mít co dělat, aby ho zastavili. Ve filmu samozřejmě bude všechno jinak, ale události v komiksu nejsou náhoda a já bych si klidně vsadil na to, že ta nejzákladnější kostra Avengers 2 bude hodně podobná.

The Iceman - still 001

28. července 2012 v 12:05 Novinky
Objevil se na internetu první still z filmu Iceman, který je momentálně v postprodukci. V kinech by měl být v roce 2013.


"Kapitán Amerika" pokračování: Zimní voják Od Anthonyho Russoa

28. července 2012 v 7:26 Novinky
Objevil se rozhovor s režisérem, který bude natáček Captain America II: Winter soldier.
Nám tu pro Vás uryvek kde je řeč o Chrisovi. Celý rozhovor naleznete zde.


I think Chris Evans is good at comedy, especially dry comedy, but Captain America as a guy -- what I love about him is that there's kind of a nobility, a heroic quality to him. With the comedic sensibilities you and your brother have, is that going to be part of it, I guess? Is that part of the conception process and the scripting process?
It definitely is. I mean, we're trying to grow him as a character, and certainly he's come a long way, from where he started in pre-World War 2 to where he is in modern-day America. So the character has room for growth because of that huge journey that he's been on, Number 1. Number 2, part of the appeal of these movies is the ensemble. Captain America isn't the only character in the film, there are other characters that are perhaps lighter in nature.

What appeals to you about Chris Evans' interpretation of this character as we've seen it thus far?
I love his integrity, you know, and his toughness. And I think that's what is at the heart of Captain America's appeal, that sort of indomitable spirit and faith in an ideal. Chris takes that mantle really well.

100 Most valuable stars

27. července 2012 v 8:23 Novinky
Na vulture.com se objevil žebříček 100 nejlépe placených herců a hereček. Chris se na svůj mladý věk objevil na 90. místě. Po Jakeovi Gyllenhaalovi a před Kate Beckinsale. Což je docela hezké na to kolik je vlastně amerických herců. Celý žebříček můžete vidět zde.


Chris visited dermatologist 23.7. 2012

25. července 2012 v 23:15 Novinky
Omlouvám se, že se ozývám tak pozdě a že nepíšu komentáře, ale není na to čas. Jsem ráda, že vůbec mužu přidat nějakou novinku. Budu plně aktivní až v úterý, snažím se hledat novinky a chodit k Vám, ale internet je tu pomalý a já mám jen malý notebook. Snad to chápete. Jinak posílám pozdrav z Turecka.
A teď k věci. Včera byl Chris spatřen jak nejspíš jde ke svému dermatologovi. Takže aktuální fotky, jak momentálně vypadá. Docela mě potěšili, protože se na internetu žádná auktuální dlouho neobjevila. :)POTM září 2012

24. července 2012 v 8:55 POTM
Jelikož nejsou žádné novinky, ukončuju dřív hlasování POTM červenec a přidávám další fotky. Vítěze minulého kola mžete vidět v menu. :) Jinak za chvíli odlítám do Turecka, ale nebojte beru si notebook, takže stále budu v kontaktu a budu se snažit přidávat novinky, nechci tu přednastavovat články, protože pak to přece neni žádná žhavá novinka. U vás na blogách se budu objevovat převážně ráno a večer. :) Kdybych se do dvou dnu neozvala nebo nepřidala článek, nejspíš se mnou spadlo letadlo. To kdyžtak uvidíte v televizních novinách. :D A až přijedu (teda jestli přijedu) chystám se na ten Marvel blog. ;) Potřebovala bych od někoho layout. Ale jen s hranými filmy. :)Avengers: Nový trailer představuje prémiové Blu-ray balení

22. července 2012 v 15:21 Novinky

Kufřík s desetidiskovým vydáním takzvané První fáze Marvel Universe (tedy všech filmů od Iron Mana až po Avengers) sice bude předražená zbytečnost, ale moc hezká předražená zbytečnost. Názorně to předvádějí následující dvě videa. To první je oficiální upoutávka na kufřík, kterou připravili animátoři Marvelu, druhé video natočili fanoušci na Comic-Conu, kde byl kufřík k vidění naživo. Druhé video přímo z Comic-con je podle mě lepší, jelikož přesně vydíte jak to je cca velké a co všechno obsahuje. A pochlubte se, je mezi vámi někdo, kdo už plánuje rozbíjení prasátka? Já určitě! :)

A kolik času zbývá do vydání DVD a Blue-ray?

Odpočet

Co se děje? 21.7. 2012

21. července 2012 v 18:14 Novinky
Dnes pro Vás nemám žádnou velkou novinku. Jen to, že já nezdvořák zapomněla poděkovat Chrisovi za autogramy, ale jelikož přímo němu by to nebylo jednoduché, musela jsem opět přes jeho maminku, která mu to (teď už to vím jistě) vyřídí. :) A kromě toho! Našla jsem stránky hackare co se dostal Chrisovi na facebook. Bohužel fotky ze svatby se neměli dostat na internet, jsou soukromé. Doufám, že to chápete, ale musím je SMAZAT!

12 Killed in Shooting at Colorado Theater

20. července 2012 v 17:28 Novinky

Učitě ste již slyšeli o dnešním neštěstí co se stalo v Coloradu. A proč to sem teď píšu? Kdo četl dřívější články ví, že Chris byl cca před týdnem na svatbě svých známých a zrovna v Coloradu. Již mnoho stánek zveřejnilo jak se k tomu celebrity vyjádřili, na jedné stránce stálo...
Actor Chris Evans - no stranger to superhero movies, having played Captain America in both "Captain America: The First Avenger" and "The Avengers" - was clearly distraught by the tragedy.

Citace: "what the hell is happening?? my heart is completely shattered. all of my thoughts and prayers are with the people of aurora."
-Chris Evans
Já jen doufám, že se zrovna jeho známým nic nestalo, protože už takhle to má v poslední době rodina kvuli hackerovi, který se dostává na jejich sociální sítě, vysmívá se, obtěžuje fanoušky a uráží je těžké. Více se k tomu Chris nevyjádřil. Tak snad to jeho rodinu a blízké nezasáhlo.