Červenec 2012

Chris jako Christopher Robin

20. července 2012 v 10:15 Novinky
Dlouho jsem důmala jak se jmenuje písnička co zpívá Chris v tomto videu. (je to tam vystřižené ;)) V celém rozhovoru totiž říká, že mu to zpívala maminka, když byl malý... Asi po 3 měsících poslouchání tohoto krátkého uryvku jsem konečně zaslechla ve zpěvu jméno Christipher Robin (Kryštůfek Robin) a bylo mi hned jasné o jaký film jde. Musela jsem hned napsat Chrisovo mamince jestli je opravdu pravda co Chris v rozhovoru řekl. A co odpověděla? To už si přeštěte sami. ;) A původní písničku najdete pod perexem. Je to hned první sloka co Chris zpíval.

Jinak teda, vidíte miniaturu mojí fotky. To nekomentujte. :D


Co se děje? 19.7. 2012

19. července 2012 v 7:23 Novinky

Předtím než začnu, doufám, že čtěte rubriku "Co se děje?". Protože tu samozřejmě nepíšu o sobě, ale novinky o Chrisovi. Vždy takové shrnutí co se zrovna děje. :)
Takže... Stále se objevují falšené učty a nejen to. Řádí nám tu nějaké "individuum", které se nedá jentak zastrašit. Stále dokola se vydává za Chrise, bylo mu smazáno už několik učtů, ale nedá se jentak zastavit. Zakládá stále nové a nové. Nikdo neví co z toho má, ale jedno víme... Stále píše věci ve smyslu "Nesnáším své fanoušky." Což mi teda přijde dost nelogické, když mi byl Chris ochoten poslat autogram. Bohužel náš neznámí ví Chrisovo "tajné" jméno. Takže toho pěkně využívá a možná někteří fanoušci jsou netušivý a tak tomu všemu věří. Chrisova maminka na to byla upozorněna a je z toho nešťastná, protože dotyčný tím samozřejmě otravuje celou rodinu. Je z toho již vyčerpaná. Takže s pomocí CEV.net jsme se do toho zase pustili. Nesmí se to řikat, ale neřešíme to jenom my fanoušci, ale pustil se do toho trochu i zákon. Doufám, že víte co tím myslím. Uvidíme jak se to vyvrbí. Budu Vás nějak postupně infotmovat.
Toto je skutečný příspěvěk z fb. Nikde o fanouškách ani zmíňka.
Šlo pouze o jednu hru s Celtis, kterým Chris fandí.


Snow piercer - Kolem do kola

18. července 2012 v 15:10 Novinky

Chris již dokončil natáčení filmu Snow piercer v České republice jedná se o sci-fi thriller, který režíruje Bong Joon-ho - Jihokorejský režisér, který již natočil filmy jako Matka nebo Pečeť vraha.

Film produkoval Park Chan-wook, tento projekt je nejdražší v Jižní Koreji (40 milionů) a sdružuje mezinárodní obsazení herců jako jsou Chris Evans v hlavní rolu. Dále ve filmu učinkují Tilda Swinton (Letopisny Narnie) a Song Kang-ho (Pečeť vraha), Jamie Bell (Billy Elliot), John Hurt (Hellboy), Ed Harris (Útěk ze Sibiře), Ewen Bremner (Trainspotting) a Octavia Spencer (Čenobílý svět) .

Film je natočen podle grafického románu (komixu) Le Transperceneige.
Skupina lidí ve vlaku bezcílně bojuje o přežití ve světě, pokryté ledem. Snow pierce by měl vyjít v roce 2013 a očekává se, že film bude uveden na největších filmových festivalech, jako je v Berlíně a Cannes.

Captain America 2 představí nového superhrdinu

18. července 2012 v 9:38 Novinky

Díky Comic-Conu jsme se konečně dozvěděli, že ve druhém díle Kapitána Ameriky bude hrát klíčovou úlohu Winter Soldier, teď se Hollywood Reporteru podařilo z ničeho nic zjistit, že si Anthony Mackie ve filmu zahraje superhrdinu Falcona! Falcon, alias Samuel Thomas Wilson, je z kulturně-historického hlediska významný především proto, že je první mainstreamovým superhrdinou afroamerického původu. V komiksech byl představen právě jako blízký spojenec Captaina Ameriky a některá čísla Kapitánova komiksu se dokonce prodávala pod názvem Captain America and Falcon.

Samuel díky působení kosmické kostky získá schopnost komunikovat s ptáky (dokáže vidět jejich očima nebo je dokonce ovládat) a pomocí speciálně sestrojeného postroje dokáže létat. Superhrdinské alter ego Samuel přijal proto, aby inspiroval jeden domorodý kmen k povstání proti Red Skullovi a jeho nohsledům, kteří v té době okupovali domorodcům jejich ostrov. Následně se Falcon stal jedním z nejbližším Captainových parťáků. V ultimátní verzi je Samuel Wilson objevitel, dobrodruh a vědec, který pracuje pro SHIELD a ke své práci používá létající batoh. Uvidíme, které verzi bude filmový Falcon bližší, a zda ho vlastně potkáme v současnosti nebo ve flashbacích z druhé světové války.

Autogram

17. července 2012 v 12:18 Novinky

Tak dneska mě maminka nadšeně vzbudila v 8:45 s tím, že mi přišel dopis. Chvílí jsem si ještě pospala a pak ho s radostí otevřela. A hele! Přišly mi obě fotky podepsané i s věnováním od Chrise. Takže se mi vrátily cca po měsíci? Původně jsem je sem vůbec nechtěla dávat, ale spoustu z Vás mi psalo ať se tu pak s nimy pochlubým. Tak tady jsou.
Dálse se Vám chci pochlubit, že jsem si konečně na DVD pořídila Kapitána Ameriku... Hurá! :)
A ještě... Mám nové video, ale není s Chrisem, proto tu neni veřejně... Ale kdo se chce kouknout tak odkaz je ZDE.


O čem bude Captain America: Winter soldier

16. července 2012 v 20:13 Novinky

Podařilo se mi zpřekladu článků dát dohromady o čem přibližně vypráví Kapitán Amerika II.

Příběh vypráví o nejlepším příteli Kapitána Ameriky, který se jmenuje Bucky Barnes. Ten přežil smrtící pád do hlubin, načež ho našli Rusové a vymyli mu mozek, aby ho mohli desítky let používat jako nájemného zabijáka s krycím jménem Zimní voják. (Winter Soldier)

Mimo návrtu Sebastiana Stana (Bucky) by tedy měl nový podtitul znamenat velkou účast Jacksonova Furyho, pravděpodobně se objeví Sharon Carter a vyloučený nemusí být ani návrat Weavingova Red Skulla. To jsou ale jen spekulace, na které ještě bude dost času.

Avengers 2 - Co se ví a o čem se mluví?

15. července 2012 v 17:56 Novinky

Joss Whedon by se měl na pozici režiséra vrátit s tím, že dvojka nebude už tak rozmáchlá, ale bude se více soustředit na osudy jednotlivých hrdinů.

A těch zřejmě přibude, alespoň to naznačil producent Kevin Feige v jednom rozhovoru. Sice nezmínil jména, ale určité zdroje prozrazují, že by to mohl být někdo ze čtveřice Dr. Strange (lékař, který patří k nejmocnějším mágů v našem universu), Black Panther (africký princ, v jehož zemi se těží vzácná surovina vibranium, ze které je vyroben štít Kapitána Ameriky), Ant-Man (vědec, který dokáže měnit svou velikost a ovládat hmyz), Wasp (Ant-Manova žena, která také dokáže měnit velikost, létat a střílet energetické výboje). A minimálně dvě poslední zmíněná jména by si to zasloužila, protože v komiksovém světě patří společně s Thorem, Iron Manem a Hulkem k zakládajícím členům Avengers.

Ovšem může to být nakonec úplně někdo jiný, protože v Avengers se za dlouhou dobou jejich existence vystřídaly desítky různých postav. I když Eva Longoria jako The Wasp (o čemž se spekulovalo už u prvního dílu, kdy Eva opouštěla kanceláře filmového studia s hromadou komiksů v ruce) nezní vůbec špatně.

Je zvykem, že nováčci se představí ve filmu nejdříve jiných hrdinů (jako Černá vdova v Iron Manovi 2 a Hawkeye v Thorovi) a prostor pro to bude, protože Kevin Feige oznámil, že začíná avengerská fáze 2, což znamená, že na scénu se nejdříve vrátí Iron Man ve třetím dílu své série, následně Thor a Kapitán Amerika ve dvojkách a vše vyvrcholí pokračováním Avengers.

Nadále se spekuluje o dalších projektech, jako je vlastní film Black Widow (Scarlett Johansson by ráda něco ve stylu Agenta bez minulosti, což je dobrý nápad), samostatném filmu Ant-Mana (v režii Edgara Wrighta), Black Panthera, Dr. Strangea, Iron Fista (Dr. Strange a Iron Fist už mají své scenáristy), šeptá se i o Luku Cageovi.
Natáčení by mělo začít velmi brzy a předběžné datum premiéry je naplánováno na roku 2014.

Captain America 2 už máme officiální název

15. července 2012 v 8:58 Novinky
Ano je to tak. Marvel konečně zveřejnil jak se bude jmenovat pokračování uspěšného Captain America: first avenger a taky kdy bude v amerických kinech. Tak co říkáte?
Winter soldier je alternativní název pro Buckyho, kamaráda Stevea Rogerse, který byl údajně zabit ve druhé světové válce.V prvním filmu Captain America, Bucky (hrál Sebastian Stan), byl zabit během bitvy s Armin Zola a jeho přisluhovači.

Jinak, přemýšlela jsem o tom, že si založím český web o Marvel společnosti, aby ste věděli všechny novinky kolem komixových filmů. Chci slyšet Váš názor. :))

Co se děje? 13.7. 2012 a jak jste na tom má affiliates?

13. července 2012 v 18:10 Novinky

Hlásím se s novinkami! Chris zítra odjíždí popř. tedy odlétá zpět do Bostnu. Abych se přiznala do Prahy jsem nejela, protože si myslím, že toho má co se týče třeba balení hodně. Možná ještě ryhle něco dotáčejí takže by to asi nebyl moc dobrý nápad. Určitě je nervozní a myslím, že by ho to nepotěšilo. Ostatně! Chrisova maminka nám slíbila, že na točí video jak má East radost, že se mu páníček vrátil domů. Tak snad to splní! Myslým, že by to mohlo být dojmené. Dopis mi ještě nepřišel tak snad v pondělí? :) Ještě prosbička. Kdo viděl nějaký film s Chrisem, byla bych ráda, kdyby ste mi třeba poslali recenzi nebo názor. Mohlo by se to objevit potom tady na blogu. ;)
Dále jsem se rozhodla udělat affs "kontrolu", aby jste věděli jak na tom jste. Přijde mi zbytečné Vám to tu hlásit, protože já sama nejlépe vím, kdo a jak sem chodí. :)) A tím, že vám to neohlásím zjitím kdo články čte. Tak pod perexem se určitě najdete... :)) Aby ste byli klidní. Neholdám nikoho vyřadit. Jen si tu na Vás napíšu svůj nazor, aby jste věděli na čem ste a možná změním u někoho skupinu.

Affiliates
Začneme těmi nejlepšími, kterých si vážím.


Fantastic Four pokračování nebo nový začátek?

13. července 2012 v 9:00 Novinky

Fantastická čtyřka a její pokračování nejsou zrovna filmy, které by dělaly komiksovému subžánru dobré jméno. Může za to především rutinér Tim Story, který by dobrý film nejspíš nenatočil, ani kdyby tím měl pomoct nakrmit celou Afriku.

Ani jeden z dílů nijak zvlášť nevydělával, a tak dostal Story kopačky a byl konec. Ne ale na dlouho, protože dávat komiksovým hrdinům druhé šance je momentálně víc v módě než nosit nahlas zapnutou empétrojku na krku. Už před pár dny se začalo šeptat, že Foxové plánují film s pracovním názvem Fantastic Four Reborn a že nejsympatičtější hrdina z filmu The Thing bude kompletně digitální. Škoda, jestli si někdo zasloužil návrat, byl to právě Michael Chiklis (a samozřejmě Chris Evans), který si kamenného obra zahrál. Ale začaly se šířit drby i o dalších hercích.

Warneři nejsou jediní, kdo si se svými comicsovými licencemi není schopný poradit. Podobný problém teď mají také u 20th Century Fox. Zkoušejí to podruhé s Wolverinem, na jehož režijní sesli musel vystřídat Darrena Aronofskyho méně zajímavý James Mangold, další šanci by měl dostat také Daredevil a pak je tu i Fantastická čtyřka. O jejím rebootu se mluví dlouho a nějaký ten pátek už se počítá i s tím, že ho bude režírovat Josh Trank, člověk zodpovědný za výbornou Kroniku. To teď studio potvrdilo oficiálně, takže můžeme začít doufat, že se z Fantastické čtyřky napodruhé nevyklube taková šaškárna jako v případě obou pokusů Tima Storyho.