Červenec 2012

Captain America | Bones - Miss.Hollywood

12. července 2012 v 11:59 Novinky
Nic nového se neděje. Do Prahy snad pojedu zítra. Kdyby ne tak to hold bude velká škoda. Každopádne Miss.Hollywood odjela na chatu, ale stihla mi vytvořit krásné video s Chrisem. Je z Filmu Kapitán Amerika. Přeju pěknou podívanou. :)


Dětství

11. července 2012 v 10:36
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Co se děje? 10.7. 2012

10. července 2012 v 10:18 Novinky
Znovu se Vám hlásím s nějakými novinkami. Včera Chris oznámil, že by se měl do USA vrátit již za pět dní. Co to znamená? Že tento týden budu muset ještě na rychlo jet do Prahy a zkusit štěstí. O cestě v Praze vás opět budu informovat. Fanoušci totiž poslali další fotku (níže), jak Chrise odchytli v nějaké restauraci, takže neztrácet naději. Jinak Chris nejspíš dostal volno a odletěl do Colorada na svatbu. Udajně to byla svatba Briana a Mary. Včera se opět vrátil na ČR a objevila se na internetu fotka, kterou vidíte níže. Myslím, že tam Chrise hned najdete. ;) Takže tímto jsem Vám ukázala nejnovější fotky Christophera.
Dále plánuji udělat rubriku s fotkami, kde je Chris dítě, puberťák a mládenec. Aby jste trošku věděli jak vypadal. :)
A ještě jedna skvělá ZPÁRVA. Psala jsem na Barrandov ohledně podpiskarty, kterou jsem posílala pro Chrise asi před cca 14 dny. Odpověděli mi, že je to podepsané a do konce týdne ji odešlou zpět ke mě.

imagebam.com imagebam.com

Marvel Cinematic Universe - Phase One: Avengers Assembled Preview

8. července 2012 v 13:16 Novinky

Marvel se chystá vydat limitovanou edici deseti disků na DVD a Blu-ray... O co tedy jde?
Dlouho se o tom spekulovalo. Teprve nedávno ale Marvel potvrdil, že chystá ultimátní limitovanou edici, v níž vyjde všech pět filmů z jeho produkce + do kontinuity provázaný restart Hulka od Universalu. Ve speciálním kufříku si tak budeme moct doma hýčkat Iron Mana, Neuvěřitelného Hulka, Iron Mana 2, Thora, Kapitána Ameriku i Avengers. Je to tedy deset disků se šesti filmy.
Tato edice by měla vyjít spolu se samotnými Avengers. Chtěla jsem Vám to tu představit už asi před týdne, ale nemohla jsem najít trailer. Avengers DVD by mělo v této edici obsahovat všechno co je zmíněno v minulém článku.


Avengers DVD předprodej a co se chystá?

6. července 2012 v 17:40 Novinky

DVD nebo Blue-ray filmu The Avengers si můžete předobjednat zde. DVD stojí pouhých 355 + poštovné. Já jsem si ho již předobjednala... :D Nemohla jsem odolat. A proč vůbec? Doufejme, že i v naší zemi se toho na DVD a Blue-ray objeví tak hodně jak se již plánuje v USA.
Blu-ray bude obsahovat 4 disky. Jedno s 3D obrazem a bonusovým materiálem a druhé s 2D obrazem a bonus. materialem. DVD pouze s 2D obrazem bude obsahovat také dva disky - film + bonusy.

Bonusový materiál na čtyřdisku Blue-ray obsahuje:

• Přístup k databázi S.H.I.E.L.D
• Marvel one-shot- původní krátký film
• Vizuální cesta - Objevte úžasné sady, průlomové vizuální efekty a úžasnou kinematografii tohoto fenomenálního filmu
• Marvelův vubec první Gag Reel
• Vypuštěné scény
• Music video s písní "Live to rise" (obsahuje soundtrack)
• The ultimate team- Všechny hvězdy mluví o svém charakteru, Joss Whedon popisuje co každý z nich přinesl do filmu se svou rolí.
• Audio komentář k filmu

Předobjednat

DVD a Blue-ray vychází kolem 25.září

Filmstage- duben 2012

5. července 2012 v 19:41 Média
Před chívlí jsem přijela z Karlových Varů. Byla jsem se podívat na festivalu. A hned mě potěšili, dostala jsem tam časopis Filmastage duben 2012, který jsem si u nás zapoměla koupit. Zrovna tam byl článek o Avengers, tak jsem Vám to hned naskenovala. Chris opět v čele "hlavního obrázku". :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


POTM červenec 2012

4. července 2012 v 12:37 POTM
Máme tu první hlasování o POTM. Doufám, že máte dostatečný výběr na to, aby ste zvolili fotku měsíce - červenec.


Co se děje 3.7. 2012? + Puncture | Mad world

3. července 2012 v 17:19 Novinky
Nevím jestli Vás ta videa baví, ale mě jo a proto jsem udělala video z mého nejoblíbenějšího filmu s Chrisem "Puncture". Doufám že se Vám bude líbit. Video bylo opět odesláno Chrisovo mamince tak uvidíme. :))
Škoda, že je Miss.Hollywood na táboře. Jistě by to ocenila, protože ví jaká je to práce. Přeji příjemnou podívanou :))
Pro zajímavost... Dnes jsem si koupila DVD filmu "Scott Pilgerm vs. world", kde Chris učinkuje... Takže se má sbírka stále rozrůstá. A taky jsem se konečně dokopala k filmu "Ztráta diamantové slzy" do kterého se mi vůbec nechtělo, ale nakonec se mi to jako obvikle velmi líbil. Mimochodem učinkovala tam i Mamie. Nevím jestli ho Lucka viděla. Ale doporučuji! :) Dále přidány nové fotky do rubriky rodina, aby ste věděli jak vypadají Chrisovi nejbližší.
A prosim Vás! Ještě malé upozornění. Když si budete chtít prohlížet galerii, musíte se zaregistrovat. Snad to nevadí. Kdo neví oč jde je to v menu - novinky na blogu.


Design 0.2

2. července 2012 v 15:05 Design
Od: 5.6. - 2.7. 2012


Náš druhý layout se kterým jsem byla hodně spokojená a proto je náš nový od stejné autorky. Ještě jednou moc děkuji. Třeba se k tomuhle ještě jednou vrátím. :)

Co se děje? 1.7. 2012

1. července 2012 v 15:41 Novinky

Jen tak shrnuťě Vám chci sdělit co se děje. Sinead nám momentálně pracuje na novém layoutu. Už se těším! :)
Chris musel svůj facebook plně zablokovat a změnit si svoje tajné jméno. To samé Chrisova matka. Nikdo jim totiž stále leze do soukromí. Každý den CevansTeam nachází falešné učty. Tak stále jen něco nahlašujem, ale je to pro dobrou věc a děláme to rádi.
Dále... Chris se asi před pěti minutami opět ozval na sociálních sítích. Takže víme, že u nás v ČR ještě neumřel a stále žije. :DD
Zase Avengers! 25.9. by v USA mělo vyjít Avengers na DVD a Blue-ray. Ovšem s vydání Avengers přichází speciální balíček 10ti filmů od společnosti Marvel. Takže si jistě umíte všichni představit co balíček obsahuje.
Sice je ještě brzy, ale později Vám to opět připomenu. 6.7. 2012 10:00 HBO2 The losers.