Srpen 2012

Marvel Universe: This is War

31. srpna 2012 v 10:34
Mám pro Vás slíbené video a myslím, že tohle jste nikdo nečekal. Neni jen s Avengers a neni to ani Steve a Peggy! Jsou to všechny filmy od Marvela sestřihané do jednoho s písni "This is War". Video považuji jako jedno z mých nejlepších a jsem na něj pyšná! :) Celková práce trvala 5 hodin. Doufám, že se Vám bude líbit tak jako mě! Příjmené sledování! :) (doporučuju si to dát aspoň na plnou obrazovku, jiank je to dost malý)

Na vystvětlenou pro toho, kdo by to ve videu neviděl (nepochopil) :

0:00 - 0:53 - představení hrdinů // 0:54 - 1:20 - boj // 1:21 - 2:25 - když už docházejí síly // 2:26 - 2:56 - vschopení // 2:57 - 3:36 - s identitou a bez identity.


Šéfové Avengers v televizi

30. srpna 2012 v 7:07 Novinky
Joss Whedon je teď sice mezi filmovými fanoušky považován za boha, protože má na kontě vydařené Avengers a je zodpovědný i za parádní hororovou cvokárnu The Cabin in the Woods, většinu své kariéry ovšem strávil v televizi. Tam dal vzniknout kultovním věcem jako Buffy - přemožitelka upírů, Firefly nebo Dollhouse. Teď by se do televize měl vrátit, ovšem Avengers přijdou s ním. Před několika týdny totiž jeden z disneyovských šéfů Bob Iger oznámil, že by rád dal prostor marvelovskému světu i v televizi. A tak se i stalo.


Televizní stanice ABC si totiž objednala pilot k seriálu S.H.I.E.L.D., takže drsňáci, jimž šéfuje Nick Fury, nejspíš dostanou vlastní show. Joss Whedon má produkovat a spolu s bratrem Jedem a manželkou Maurissou Tanchareon píší scénář. O čem bude, to netušíme, ale marvelovský vesmír je dost velký na to, aby v každém díle mohl dostat po držce nějaký superpadouch a sem tam se zjevil slavnější hrdina. Neví se ani, kdy se bude seriál odehrávat. Whedon však uvedl, že nepůjde o spin-off superhrdinských marvelovek, ale o samostatný příběh, takže se možná podíváme do dob před Avengers. Na diskuse o hercích je ještě brzy, ale s tím, že by se Samuel L. Jackson nebo Cobbie Smulders objevili víc jak v nějaké hostovačce, asi počítat nemůžeme. Každopádně televizní seriál by mohl marvelovské universum hodně obohatit, zvlášť, když u toho bude Whedon.
A já se moc těším, protože bych takový serial uvítala! Séznamili by jsme se, se všemi postavami Marvel universe. :)

Avengers na DVD a Blu-ray v prodeji

29. srpna 2012 v 6:54 Novinky

Pamatuju si to jako včera, kdy se dalo DVD předobjednat a počítadlo mi ukazovalo 125 dní do prodeje. To snad ani není možné jak ten čas letí a dnes už si Avengers na DVD a Blu-ray koupit v obchodě i na internetu. Kdo to vydržel a DVD si nepředobjednal tak si ho na internetu neobjedávejte a bežte do krámu. V krámě nebude dražší než na internetu a neplatíte tím poštovné. kdo nemá poblíž okolí žádný krám s DVD, přidávám tedy odkaz na objednání.
Co se týče našeho českého DVD tak je pěkně ošizené o bonusy. Na Blu-ray, je tam samozřejmně o něco více bonusů, ale stále se to nemuže vyrovnat americkému, které je uplně nabité. Je to škoda, ale když bydlíme v ČR co se dalo čekat.

Koupit DVD // Koupit Blu-Ray


POTM řijen 2012

27. srpna 2012 v 9:51 POTM
Jelikož se nám blíží konec měsíce a tím vastně i konec prázdnin je tu nové hlasování o POTM. V minulém kole zvítězila fotka č2., kterou již můžete vidět v menu. Měla neuvěřitelný počet hlasů, proti ostatním.
Mě osobně přijde, že tyhle články máte nejradši, protože mě příjmeně překvapilo, kolik hlasovalo lidí. Takže jsem ráda, že nehlasují jen moje milá affiliates, ale i ostatní. :) Fotky a anketu najdete opět pod perexem.
P.S. Video začnu dělat dnes, protože jsem čekala na českou verzi Avengers... Uvidíte proč. ;)


Blu-ray comicsového megahitu

26. srpna 2012 v 9:42 Novinky
!!! Dnes premiéra !!!

Captain America 26.8. HBO 20:00


Jestli si před lety, kdy vznikaly první obrysy marveláckého plánu na "Phase One", některý z producentů představoval, že se z Avengers vyklube až taková parádička, je to génius a chci ho na Hrad. Vždyť nad touhle vizí jsme si klepali na čelo i přes to, že se projektu upsala geekovská modla Joss Whedon. Z Avengers se ale díky němu stala jedna z největších filmových událostí roku. Nejen proto, že se podařilo mnohaletý plán, čítající několik sólovek a jednu týmovku, skloubit bez většího zádrhelu, ale také z mnohem prostšího důvodu: Výsledný film je pecka.


Týmovka v čele s Nickem Furym to neměla těžké jen před nástupem na stříbrná plátna, ale také na něm. Whedon pochopil, že správný tým nevznikne jen proto, že si někdo umane dát dohromady nesourodou partu superhrdinů. Cestu Iron Mana, Captaina Americy, Thora, Hulka a nováčků Černé vdovy s Hawkeyem proto vystlal hromadou překážek, přes které borci zakopávají více než polovinu filmu. Tak dlouho jim trvá, než se sjednotí. Na pořádnou akci, perfektně vypointovaný humor a intoxikující chemii hlavních hrdinů ale takovou dobu čekat nemusíte. Whedon všechno servíruje už od první minuty.

Sunshine na TV Prima

25. srpna 2012 v 14:19 Novinky

Jak už nadpis napovídá, dnes (zítra) na Prima Family dávají jeden z mých nejoblíbenějších filmů (s Chrisem) Sunshine... Na csfd je oceněn 75% a dokonce i ho dnes zařadili do doporučených filmů dneška.
Ve zkratce:

"Slunce vyhasíná a jedinou spásou Země je vesmírná mise korábu Icarus 2. Posádka má za úkol svrhnout na Slunce nukleární nálož a "probudit" je. Předchozí loď se stejným úkolem však zmizela beze stopy..."

Přidávám Vám sem trailer, protože já jsem při vydání tohoto filmu byla okouzlená jak dobře udělaným trailerem, tak celým filmem. Můj názor je ten, že kdo to neviděl tak v polovině filmu bude pěkně valit oči, protože by jste nevěřili co se Vám ve vesmíru může stát.
Málem bych zapomněla... Sinead už mi jednou psala, že se jí to líbilo a určitě by Vám to doporučila! :)

Sunshine (2007) Prima Family 00:40Marvel's The Avengers featurette clip with Chris Evans

24. srpna 2012 v 9:41 Novinky
Joss Whedon a producenti chválí Chrise za jeho výkon v Avengers, kde stvárnil jak už víme Kapitána Ameriku. Pokud video nebude fungovat napište, mám ještě jedno v záloze. Video má jen minutu a stojí za to se na něj podívat, opět uvidíte pár scén jak se co natáčelo. :) Líbí se mi jak Ruffalo (Hulk) říká: "Working with Evans is very cool." :D Ke konci se už spíše mluví k Markovi, ale to nevadí. :)
Dneska se konečně vrhnu na slibované video z Avengers, ještě nevím zda to bude přímo o všech z Avengers nebo bych taky chtěla udělat video se Stevem a Peggy. :) Uvidím, co by jste chtěli radši? :)

Dnes ve 23:05 na Prima Family >> Fantastic Four: Silver Surfer


Avengers - Deleted scene of Steve Rogers

23. srpna 2012 v 9:51 Novinky
Konečně jsem našla na internetu vypuštěné scény z Avengers. Je jich asi 5?... Ale nás samozřejmě zajímá hlavně ta s Chrisem. (ostatní třeba časem přidám) O čem ta scéna je? Je to tak trochu nostalgická scéna, kde Steve Rogers vzpomíná na svojí lásku Peggy a na dobu ve které žil. Opravdu mě mrzí, že tu scénu vypustili, protože v té scéně nám opět o něco blíž Capa představili, scéna je velmi osobitá a to se mi líbí. Kdo viděl film, tak měla být před tím, než se Cap objeví u boxovacího pytle. Ale to už určitě poznáte sami. Titulky zatím nemám, ale zkusím napsat.
Upřímně, silně pochybuji o tom, že video bude fungovat, protože Disney a Marvel opravdu blázní a lpí na tom, že žádné video se nesmí dostat na internet, aby bylo ke shlédnutí.
Takže pokud nepůjde přehrát, nahrála jsem ho na ulozto.cz. Video je na heslo, které je: "chris-evans.blog.cz". Přesně jak to vidíte (bez uvozovek) takže stačí, když to tam prostě zkopírujete. Ale pozor!!! Soubor si může stáhnout maximálně 30 lidí, tak by jste si měli pospíšit. A upřímně doufám, že si to stáhnete, je to celkem zajímavé takže myslím, že by se Vám to líbilo a já bych byla ráda neboť bych věděla, že jsem to všechno nedělala zbytečně.

Stáhnout video ZDEMě video funguje, tak prosím napiště jestli Vám též, nebo jste byli nuceni stahovat. :)
A mám tu ještě doplněnou galerie s fotkami z vypuštěné scény > zde.

Captain America 2: Do koho se Steve Rogers zamiluje?

22. srpna 2012 v 8:10 Novinky
Kapitán hledá svůj ženský protějšek. Čeká ho v 21. století nová láska?


Kdo z Vás viděl Kapitána Ameriku jistě ho bude tato informace zajímat. Jak už tedy víte, za druhé světové války Steve Rodgers miloval Peggy Carter. Jenže z té je teď stará babička, a pokud se film bude držet komiksů, je už navíc dávno vdaná. Tady zkrátka Capovi pšenka nepokvete. Captain je ale kus chlapa, a tak samozřejmě nezůstane na ocet. A jednou z nejvýraznějších Stevových lásek v současnosti je Sharon Carter, Peggyina neteř. Sharon je navíc agentkou SHIELDu a jednou z klíčových postav v komiksech Eda Brubakera, ze kterých bude chystaný film do značné míry vycházet. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že herečka, kterou teď produkce hledá, si zahraje právě Sharon.

Avengers - Gag reel

21. srpna 2012 v 11:46 Novinky
Dnes bylo na internet zveřejněno "Gag reel", což znamená nepovedené scény z Avengers. U videa jsem se upřímně hodně nasmála. Hlavně u Chrise samozřejmně když např. skočil na větev a neudržel se tam, ale hlavně při tom když si oblíkal padák, poté jíná scéna a on si ho furt oblíkal... No příjemně mě to ráno pobavilo. Určitě doporučuji video shlédnout. Jinak už se nám blíží vydání DVD, zbývá už jen 8 dní.
A pokud mohu dnes připomenout > Holka na hlídání 21.8. Film+ 19:25

Pokud video nepůjde pustit naleznete ho

ZDE