Září 2012

POTM listopad 2012

30. září 2012 v 0:06 POTM
Ano, je tu konec měsíce a s ním další POTM na kterou jste se jistě těšili. Vítěznou fotku na měsíc říjen už můžete vidět v menu. Nyní se bude opět hlasovat ze čtyř fotek v anketě pod článkem. Tak si zvolte potm na listopad. :)


The Avengers: "Second scenes" Chris Evans

28. září 2012 v 6:56 Novinky

Jak jistě víte, včera (až včera) vyšlo v USA, DVD a Blu-ray The Avengers. Američani si jistě rádi počkali, protože tam mají o 5x více bonusů. A jak jistě víme už se nám pomalu bonusové scény objevují na internetu.
Tyto scény jsou nazvané Second Scene, tedy "druhá scéna". Můžeme vždy ve videu vidět záběr z natáčení a z filmu. Je to docela velká změna. Videa jsou krátká, okolo 10 až 30 sekund. Jsou celkem tři. Více pod perexem.
Pozn. U prvního videa jsem tam z filmu musela dát sama, tam to ukázané nebylo. ;)

Clip I


Design 0.3

26. září 2012 v 18:40 Design
Od: 2.7. - 26.9.


S tímto designem jsem byla velmi spokojená a myslím, že tu vydržel poměrně dlouho, takže je čas na změnu. Teď se pracuje na novém a do zítra či ještě dnes bude nastaven. Máte se opravdu na co těšit. :) A bude to určitě příjmená změna. :)

Chris na filmovém festivalu v Bostnu

25. září 2012 v 7:03 Novinky

Chris se včera zúčastnil ff v Bostnu, tedy v jeho rodném městě. Na internetu se objevili čtyři nové fotky. Prý se na festivalu opět konaly Q&A, takže doufám, že se brzy objěví nějaké video. :) Určitě se točilo i pár rozhovorů, takže se máme jistě na co těšit. :) Fotky byli opět zařazeny do galerie.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Iceman: První recenze českého diváka

24. září 2012 v 6:41 Novinky
Recenzi napsal jeden člen CSFD, který film viděl na Biennale 2012, jsem za ní ráda a děkuji. :) Je mi jasné, že půlka z Vás to nebude číst, ale co. Mě to zajímá, někoho možná taky a navíc je to o Chrisovi takže to tu musí být. :)

Recenze - The Iceman (Viděno na festivalu Biennale 2012)

Nájemný vrah Richard Kuklinski během své dvacetileté kariéry zabil přes sto lidí a zaujal izraelského tvůrce Ariela Vromena natolik, že o něm rázem máme i film. Pokud si na internetu vyhledáte vrahovo jméno, může se zdát, že máme zaděláno na parádní podívanou. Navíc když Kuklinského, Američana s polskými předky, ztvární podivuhodný zjev s vysoce vyšponovaným hereckým talentem Michael Shannon, který prokázal své herecké schopnosti už několikrát (ať už v Mendesově dramatu z předměstí nebo Nicholsově dramatu z předměstí), může se zdát, že má film vyhráno ještě předtím, než vůbec padla jediná klapka. Byla by ale chyba automaticky počítat s dokonalou zpovědí nájemného vraha, protože lepší povědomí o jejich životech budete mít po dohrání libovolného dílu ze série Hitman. Což samozřejmě neznamená, že by Iceman nebyl dobrý film, to je, ale pod jeho povrchem se skrývá něco docela jiného, než jak se film prezentuje a jak ho prezentuje trailer.


Iceman toho totiž nemá moc co povědět. Ze začátku naláká příjemným gangsterským entrée, zavede nás do lokací ne nepodobným těm ze Scorseseho mafiánských eposů a po celou dobu odtamtud v podstatě nevyleze, kromě několika prostřihů do Kuklinského rodinného života, kde ho v posteli čeká Winona Ryder a kde vyrůstají dvě dcery. Jenže roky ubíhají rychle, dcerám je najednou sladkých šestnáct a vy zjistíte, že Iceman v podstatě nemá žádný nosnější děj. Jede od vraždě k vraždě, od prácičky k prácičce, Shannon sem tam vytáhne bouchačku na Jamese Franca, pak probodne zlodějíčka nožem a takhle to pokračuje až do zdárného konce. Iceman by možná rád něco řekl, ale ve své úplně podstatě je to řemeslně a herecky solidní gangsterka s příjemnými záchvěvy thrilleru a brutality. A to někdy není málo.

Iceman interview pro Collider.com

22. září 2012 v 10:23 Interview
Objevil se užasný dvoučástný rozhovor pro Collider.com, samozřejmě se natočil na TIFF. Tenhle typ rozhovorů mám moc ráda a hned Vám řeknu proč. Nemusí sedět na jednom místě a tvářit se vážně . V tomto rozhovoru si dělá co chce, ale to určitě vidíte. Některá Chrisova gesta jsou opravdu vtipná např. PART 2: 01:53 ,že? :)
Jo a teď jsem si vzpomněla, včera jsem si psala s Chrisovo maminkou a koukám, že moje hlavní otázka koluje po tumblr aniž bych to věděla. Koukněte sami. :D
Part 2, najdete pod perexem.

Part 1


Co se děje? 22.9. 2012

22. září 2012 v 6:12

Už dlouho, tu nebyl tento článek že? :) No takže, chtěla jsem Vám oznámit, že Chrisovo mladší bratr Scott, má dnes narozeniny! Takže mu gratuluji! :) Už jsem to psala přes mamču, a když už jsem u toho, ptala jsem se jí jaká Chrisova role je nejvíc podobná jemu samotnému. Tedy jeho charakteru. Odpověděla, že nejvíce se mu podobá Jensen z filmu "The losers", což mě moc potěšilo protože Jensena mám opravdu ráda. :) A objevila se další fotka z natáčení "DLM".
Teď takový malý zážitek. Měli jsme hodinu volna a já ve svém volnu chodím po ruzných DVD prodejnách a hledám levná DVD s Chrisem. Ten den jsem neměla ani korunu a samozřejmě, že zrovna měli DVD co ještě nemám... Byla to "Nelítostná rása". Takže hned v pondělí si pro něj poběžím.
Dále se píše recenze na Icemana. Doufám, že se těšíte. A brzy budeme mít nový design, slíbila jsem Sinead, že použiju ten její, ale bohužel jsem potřebovala změnit hlavně fotky v záhlaví... Takže bohužel se omlouvám (zase).. :( Ale i tak doufám, že se Vám nový bude libit, stejně jako tento... Který mě dlouho neomrzel. :)

Chris v "Doug Loves Movies"

20. září 2012 v 6:44 Novinky

Chris včera v noci pracoval na "Doug Loves Movies" v UCB Teather, které se nachází v Los Angeles. Mělo by se jednat o tzv. "comedy show", takže jsem na to velmi velmi zvědavá. Podle fotek mohu usoudit, že to bude nejspíš zábavné, když vidím Chrisovo výrazy. Fotky z natáčení můžete najít v galerii ZDE, nebo přímo v tomto článku. Doufám, že se brzy objeví nějaké video. :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris by byl rád, kdyby se Cap objevil ve filmu Thor 2

19. září 2012 v 6:35 Novinky

Chris Evans se již zapsal do šesti filmů Marvel, když vzal roli Kapitána Ameriky. Už se objevil v "Captain America: The First Avenger" a "The Avengers", což znamená, že je stále povinen se objevit v dalších čtyřech filmech. Už víme, že "Captain America: The Winter Soldier" se začít natáčet v březnu a "Avengers "pokračování má naplánovanou premiéru v roce 2015. Takže pokud Marvel nechce přijít o diváky a reputaci, Evans bude pravděpodobně stále Cap. A to je přesně to co všichni chtěli slyšet.

"[Chris] Hemsworth and I even talked about that. I would love to do a little thing in Thor 2. It is obviously going to be tricky trying to work out the plot, the reason why I am not there to help him, and why he is not there to help me. But the best thing about Marvel is that, like I said, the movies were so good and we had such a good time making them."

Po "The Avengers", se předpokládá, že Mark Ruffalo by měl hrát Hulka v "Iron Man 3" ,ale to už bylo potvrzeno, že se to nestane. Hulka nečeká ani remake. Uvidíme v jakém z plánovaných Marvel filmů objeví.

Chris spatřen na letišti v Torontu 13.9. 2012

17. září 2012 v 16:43 Novinky

Chris byl spatřen na letišti v Torontu (podle mě) s moc hezkým, modrý trikem s nápisem "Boys club Boston". Mělo by to být z doby premiery Icemana, takže fotky jsou cca 3 dny staré. :) Jak se můžete dočíst v předminulém článku, Chris prozradil, že CA 2 se začne natáček začátkem března příštího roku.
Pro zajímavost: Na této fotografii, si můžete krásně všimnout Chrisova tetování, které si nechává postupně odstranit... Zcela nám mizí před očima. Je to tetování číslo 5.- čínský znak znamenajcí rodinu.
>> 18.9. 08:03 doplněno: Aby jste se každý zvlášť nemusel ptát, proč si nechává Chris odtranit tetování.... Přímý důvod nevím. V rozhovorech se z mínil, že už se mu zkrátka nelíbí. Bylo to jeho uplně první tetování, tak toho možná lituje.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com