Únor 2013

The Oscars 2013 - 85th Academy Awards red carpet

28. února 2013 v 11:52 Novinky
Nevím kdo jste sledoval letošní Oscary, ale kdo viděl určitě si všiml Chrise na červeném koberci. A nepřišel s nikym jiným než se svojí maminkou Lisou. Kdo ji ještě neviděl tak si ji aspoň může prohlédnout. Líbí se mi jak jí je Chris podobný. A na dámu ve svém věku se moc pěkně oblékla a slušelo jí to. :)


Gucci guilty black

27. února 2013 v 10:09 Novinky

Jak už jsem říkala je nová kampaň pro parfémy Gucci guilty black. Reklama u nás v TV běží asi tak 14 dní? A už je samozřejmě i na internetu, takže Vám jí sem házím plus tedy reklamní postery, letáky apod. A jak jste určitě poznaly. Pánská je zeleno čená a dámská červeno černá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comJak to bude dál?

25. února 2013 v 10:58
Tak bych Vám tu chtěla sdělit jak si představuju, že by to tu všechno porbíhalo. Jak jsem již řikala nemám moc času, takže by se tu novinky oběvily třeba tak 3x do týdne. Nevím zda jste si toho všimli, ale dříve jsem sem dávala něco opravdu každý den, aby to tu nestálo. Ale to prostě nešlo. Takže Vaše blogy bych navštívila pokaždé když bych sem hodila nějkou novinku. Je to o domluvě a já doufám, že souhlasíte.
Dále...
Co mě láká?
Chtěla bych si založit blog pro vlastní potřebu jako má třeba Sinead. To víte občas se potřebuji vykecat a potřebuji s něčím poradit, ale nemužu to cpát na blog o celebritě. Takže na to chci taky slyšet Váš názor jestli by vás zajímaly ty moje řeči. Každopádně studuji grafický design takže bych přidávala i nějakou tu tvorbu a hlavně bych tam chtěla psát názory na filmy apod. Zkrátka blog o všem co mě baví. Co vy na to ? :)
A gratuluji Benovi Affleckovi k Oscarum za Argo! :)Omluva

24. února 2013 v 11:56 Novinky
Ahoj, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neukázala a neozvala. ALE! Jak začala škola tak mi začal ubývat čas a nálada. Vždy jsem si řikala s blogem se nekončí kvuli nedostatku času, to se dá zvládnout. Ale jak tak koukám bohužel nedá. K blogu se plánuji vrátit, rušit ho nebudu... Beru si příklad z Rézi jak se vrátila k Hughovi. Pokud Vám chybí má osoba (a o tom pochybuji) není problém dát na vyžádání facebook, mail apod. Docela mi chybíte... :(
Ke Chrisovi: Měl by se začít natáčet Captain America II. a v TV právě běží reklama s Chrisem pro Gucci (opět). Je to opět kampaň pro Gucci guilty akorát, že voňaka má jiné složky. Už jsem ji v TV viděla asi 3x a jsem z toho nadšená, takže všude budou opět plakáty a letáky woho! :)
PRO AFFS: Jestli si mě smažete nebo chvilku ještě počkáte nechám na Vás. :)