Listopad 2013

7 věcí které nám odhalil teaser na CA2

15. listopadu 2013 v 16:43

Dvojka Thora sice sbírá překvapivě spokojené divácké reakce, všichni ale tak nějak víme, že jde jen o předkrm k důležitějším marveláckým chodům. Jeden z nejvýraznějších momentů filmu dokonce nenápadně ukazuje k tomu nejbližšímu, v němž si to Kapitán Amerika rozdá s tajuplným Zimním vojákem. Že to podle vás bude jen další zastávka na cestě k Avengers 2? Kdepak. Už první teaser jasně naznačil, že hodlá Marvel (v rámci PG-13 možností) tnout do živého. A to ve všech směrech, jelikož Kapitán Amerika poputuje přímo do thrillerových vod.

Jeden herec, dvě komiksové postavy

10. listopadu 2013 v 9:23
S aktuálním rozmachem komiksových filmů začíná objevovat napříč Hollywoodem čím dál tím více a určitě jen tak neskončí - jedno herecké jméno, dvě komiksové postavy. Některým komiksy nastartovaly kariéru, některým zase herecké nabídky omezily.

Chris Evans - Human Torch / Captain America

Chrise si Marvel nemohl vybrat do dvou odlišnějších rolí. Zatímco Johnny Storm alias Lidská pochodeň je klasický frajer, který díky Evansově charismatu ovládl téměř každou scénu ze dvou filmů Fantastické čtyřky, Steve Rogers je jako Kapitán Amerika ztělesněním nejčistších ideálů superhrdinského světa. Prostě slušňák až na půdu, pokud tedy právě nekosí démonické nacisty nebo kohokoliv, kdo přisluhuje tajemnému Zimnímu vojákovi, se kterým Kapitán svede souboj už příští rok. A to je zatím jediná postava, se kterou může Evans najisto počítat, protože do restartuFantastické čtyřky se s ním už nepočítá.

Chris vs. Chris

9. listopadu 2013 v 15:12

Máme tu takové malé hlasovaní mezi Chrisem Evansem a Chrisem Pinem. Jak si kdo vede v hlasování se dozvíte až sami někomu udělíte hlas. Myslím že nám všem je jasné, že to bude "CHris" ne? :D :)

Hlasujte zde


Captain America II : Zajímavost

8. listopadu 2013 v 17:29 Novinky

- Přestože měl Joe Johnston smlouvu i na režii tohoto filmu, nakonec se rozhodl, že se režie neujme. Dalšími kandidáty, kteří soupeřili o režii snímku, byli F. Gary Gray, George Nolfi a bratři Anthony a Joseph Russo, kteří nakonec pozici obsadili.

- Film vychází z komiksové série Eda Brubakera, ve které se Captain America (Chris Evans) utká s Winter Soldierem (Sebastian Stan). Režiséři Anthony Russo a Joe Russo se dokonce s autorem setkali, aby jim pomohl doladit několik nepřesností.

- O roli Sharon Carterové se ucházela celá řada hereček. Byly mezi nima Felicity Jones, Anna Kendrick, Imogen Poots, Teresa Palmer, Jessica Brown Findlay, Emilia Clarke, Alison Brie nebo Mary Elizabeth Winstead. Roli nakonec získala ale Emily VanCamp.

- Postava Peggy Carterové (Hayley Atwell) se neměla původně ve filmu vůbec vyskytovat. Nakonec se ale ve filmu obevila.

- Rok před vydáním filmu do kin začal v České republice vycházet "Ultimátní komiksový komplet" od Marvelu. Jedná se o komiksy přeložené do češtiny, mezi nimiž vyšel i "Captain America: Zimní voják", kterým je film inspirován.

Captain America: The Winter Soldier - Trailer

8. listopadu 2013 v 16:56 Novinky
Hurá hurá hurá, konečně jsme se dočkali prvního traileru na CA2. Doma jsem si teda řikala nic moc, ale když jsem ho viděla v kině než jsem šla na Thora tak jsem byla hrozně nadšená, nevím zda to bylo tou atmosférou? Tak si ho vychutnejte protože v dubnu příštího roku, doufám, půjdete všichni do kin. :)