Březen 2014

Sharp Magazine

31. března 2014 v 8:13 Photoshoots

Jak jsme již všichni zvyklí. Jakmile se objeví nový film od Marvela všichni herci jsou k roztrhání. U Chrise s Captainem Americou to platí taktéž. Takže tu mám další malý photoshoot a scany přímo z časopisu, které poskytla stránka chrisrevans.com. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kdysi jsem sem dávala překlady všech rohovorů pokud si všichni pamatujete, ale teď na to bohužel není čas.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Danielle Levitt for Variety Magazine

30. března 2014 v 8:02 Photoshoots

Mám tu úžasný nový photoshoot (dá se říct) od Danielle Levitt pro časopis Variety Magazine. Fotky jsou sice jen čtyři včetně titulní stránky a opravdu si myslím že stojí za to. Škoda, že fotek není víc, ale co se dá dělat. Fotek není nikdy dost.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Design 0.5

29. března 2014 v 8:18 Design
Od: ?? Do: Březen 2014


Design 0.4

29. března 2014 v 8:17 Design
Od: Říjen do: Květen


Jeden z mých nejoblíbenějších. :)

Conference 2014: Captain America - Winter soldier

28. března 2014 v 8:08 Novinky

Jeden z prvních letošních photoshootů. No PS možná ani ne, ale fotek z konference k filmu CAII:WS. Díky premieře je po celém světě rozruch ohledně filmu. Já už jistě vím že se na něj do kina dostanu 3.4. 2014 a už se nemohu dočkat. Ale k fotkám
Fotky jsou skvělé suprové a nemohu se vynadívat. Chris vypadá neodolatelně a trochu změnil svůj učes. No myslím že mu to opravdu moc sluší. Suďte sami. Pár fotek pro ukázku...


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Captain America II bude mít hrubý dopad na Avengers 2

27. března 2014 v 8:06 Novinky
Captaina Ameriku 2 už vidělo poměrně značné množství diváků, a tak pokud byste skutečně chtěli, na internetu najdete popis děje prakticky celého filmu. V našem článku však vycházíme z rozhovorů s filmaři, takže se nemusíte bát, že by bylo cokoliv přímo vyzrazeno. Jednoznačné spoilery jsou důkladně označeené až v úplném závěru.

Aniž bychom prozrazovali, jakým způsobem Captain America: Návrat prvního Avengeradopadne, můžeme vám říct, že závěr filmu byl od začátku naplánovaný s vědomím, že představí něco velkého, co ovlivní celý filmový Marvel Universe. Nemáme čekat přímo cliff-hanger, ale i tak půjde o událost tak zásadní, že se s ní Avengers 2 budou muset nějakým způsobem popasovat, než se budou moci vydat kupředu. Film je sice na časové ose zařazený až za události Iron Mana 3 a Thora 2, nicméně z hlediska dopadu na další budoucnost Marvel Universe, má největší důležitost právě Captain America 2, kterého v tomto ohledu lze chápat skoro jako "Avengers 1.5".

SPOILER - chystáte se přečíst spoiler
Potitulkové scény jsou dvě. Jedna souvisí se samotným filmem a postavou Zimního vojáka, druhou natočil Joss Whedon a přímo otevírá Avengers 2. V podzemním žaláři vidíme Barnona Von Struckera z HYDRY (hraje ho Thomas Kretschmann) a Lokiho žezlo! Dále jsou na scéně dva vězni, jmenovitě Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) a Scarlet Witch (Elizabeth Olesen). Quicksilver se odráží od jedné stěny ke durhé, zatímco Scarlet Witch staví věž z kostek pouhou silou své vůle. Von Strucker je pozoruje a pak oznámí, že se blíží "čas zázraků" ("The Age of Miracles"). Přičemž zdroj naznačuje, že Miracles by mělo být označení, jaké bude Marvel používat pro mutanty.

Po událostech v New Yorku se Steve Rogers snaží přizpůsobit modernímu světu a žít poklidným životem ve Washingtonu. Když se ale kolega z S.H.I.E.L.D.u stane terčem útoku, Steve je zapleten do pavučiny intrik, která může ohrozit celý svět. Navzdory útokům nájemních zabijáků, kteří se jej snaží umlčet na každém rohu, se Kapitán Amerika snaží společně s Černou vdovou rozkrýt rozsáhlé spiknutí. V boji proti zločinnému plánu pomáhá dvojici také nový spojenec, Falcon, avšak nečekaně se hrdinové budou muset postavit ještě hrozivějšímu nepříteli - Zimnímu vojákovi, Winter Soldierovi.

Film natočili režiséři Anthony Russo a Joe Russo, scénář napsali autoři prvního filmu, Christopher Markus a Stephen McFeely. V titulní roli se vrací Chris Evans, Scarlett Johansson si zopakuje úlohu Black Widow, Samuel L. Jackson úlohu Nicka Furyho. Dále se vrací Dominic Cooper jako Howard Stark, Sebastian Stan jako Bucky Barnes, Cobie Smulders jako agentka Maria Hill, Hayley Atwell jako Peggy Carter, Maximiliano Hernández jako agent Sitwell a Toby Jones jako Arnim Zola. Nově obsazení rozšíří Anthony Mackie jako Falcon, Emily VanCamp jako agentka 13, Robert Redford jako agent Alexander Goodwin Pierce, Frank Grillo jako Crossbones a Alan Dale jako člen světového bezpečnostního koncilu. Česká i slovenská premiéra jsou stanoveny na 3.4. 2014.



Slova zbytečná

26. března 2014 v 9:53

Ahoj, tímto bych se všem chtěla omluvit za svou neaktivitu, ale já prostě nemám čas a nedokopu se k tomu abych přidala aspoň jeden článek. ALE TO TEĎ NAPRAVÍM. Rozhodla jsem se opět věnovat blogu. Ikdyž ne tak aktivně jako dřív, každý den. Ale alespoň dvakrát do týdne. Opravdu mi je té ůpráce tady líto. Momentálně sháním někoho pro nový design abych to tu trochu rozvítila, doženu články apod. Důvodem mé neaktivity je škola. Ano, honí mě maturita a vysoké školy. Je to strašné. Tak snad se budu moci odreagovat na blogu. Za to dobu co jen tiše sleduju co se dějej kolem Chrise vzniklo neskutečně moc fansite. V době když jsem začínala byly všehovšudy tři. No snad teda nezaniknu. :) Budu ráda pokud jsem někdo občas zajdete... že se mi sem ozvete. :)