Květen 2018

Vítejte / Welcome

18. května 2018 v 12:16
Vítám Vás na české fanstránce věnované Chrisu Evansovi. Jsem ráda, že jste zavítali právě sem. Jsme první česká stránka, která byla založena pro sdílení informací o tomto herci. V sekci CHRIS EVANS, naleznete veškré všeobecné i zajímavé informace o Chrisovi. Od jeho dětství, přes tetování až k autogramu. V sekci FILMOGRAPHY jsou samozřejmě vypsány veškeré Chrisovi role a počiny od počátků až po současnost. Pod záložkou website naleznete všechny potřebné informace týkající se tohoto webu a při kliknutí na GALLERY, která se schovává v pravém horním rohu, budete přesunuty do aktualizované galerie.


Tato stránká byla kdysi denně aktualizovaná o nové fotografie a informace, které se týkaly Chrisova pracovího i osobního života. Nyní udržujeme sdělení informací především pracovních a všeobecně známých fakt. A to především pro české fanoušky, kteří nejsou tak zdatní v angličtině a najdou zde vše potřebné. Hlavní stránka již neobsahuje články s novinkami, ale pouze tuto uvítací zprávu a vše ostatní najdete pomocí menu, zmíněného výše v textu.

Při jakémkoliv dotazu nebo připomínce nás prosím kontaktujte na email, který je zmíněný v levém menu. Nebo navšitvte naši knihu návštěv. Na vše Vám rádi odpovíme.

GUESTBOOK
Chris Evans, celým jménem Christopher Robert Evans, se narodil 13.června 1981 v Bostonu a vyrůstal ve městě Sudbury. Jeho rodiči jsou Robert Evans (zubař) a Lisa Capuano (ředitelka Concord Youth Theater). Chris má tři sourozence: starší sestry Carly a Shanu, a mladšího bratra Scotta, který je také herec. Po dokončení střední školy se odstěhoval do New Yorku, aby zde rozjel svou hereckou kariéru. V NY začal navštěvovat Lee Strasberg Theater and Film Institute.

V roce 1999 se objevil jako "Tyler" na deskové hře Mystery Date od společnosti Hasbro. O rok později získal roli v seriálu Opposite Sex a zahrál si i v jedné epizodě Bostonské střední. Obě televizní show se ovšem nesetkaly s velkým úspěchem. Jeho první filmovou rolí byl Jake Wyler v parodii na romantické komedie s názvem Bulšit. Díky tomuto filmu se pak v roce 2004 objevil ve filmech Perfektní skóre, kde si poprvé zahrál se Scarlett Johansson, se kterou později natočil ještě několik dalších filmů - většina je od Marvelu, a Cellular.

V roce 2005 se konečně dostavila sláva díky filmu Fantastická čtyřka, na motiv známého komixu od Marvelu. Chris si zde zahrál postavu Johnnyho Storma, kterému se díky jeho schopnosti kompletně vzplanout přezdívá Lidská pochodeň. Film měl komerční úspěch a o dva roky později se dočkal pokračování s názvem Fantastická čtyřka: Silver Surfer. V následujících letech se pak objevil v dramatech Nelítostná rasa a London, komedii Holka na hlídání nebo sci-fi snímku Sunshine.

Roku 2008 se po boku Keanu Reevese objevil ve filmu Street Kings a spolu s Bryce Dallas Howard si zahrál v nízkorozpočtovém snímku Ztráta diamantové slzy na motiv knihy od Tennessee Williamse. Po trochu vážnějších rolí se vrátil k sci-fi žánru s filmem Push, kde si zahrál postavu muže, který má telekinetické schopnosti. V roce 2010 se objevil ve snímku Parchanti, který si ovšem odnesl negativní kritiku a v kinech propadl. Vynahradil si to ale rolí Lucase Lee ve filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa.

Pak ovšem přišla nabídka na roli Kapitána Amerika, jedné z nejslavnějších postav z komixů od Marvelu. Chris původně tuto roli třikrát odmítl, protože nechtěl přijít o své soukromí a bál se uvázat jedné postavě na několik let. Až Robert Downey Jr. ho přesvědčil, aby roli přijal. A tak v roce 2011 přišel do kin Captain America: První Avenger, kde nám byla nově představena postava Steva Rogerse, ze kterého se během 2.světové války stane slavný Kapitán Amerika. Ve stejném roce se Chris objevil ve snímku Vpich, kde si zahrál právníka závislého na drogách, a komedii Co ty jsi za číslo?, ve kterém své sousedce (Anna Faris) pomáhá najít její ex-přítele, aby mezi nimi našla toho pravého muže.

V roce 2012 se znovu jako Kapitán Amerika objevil v týmovce Avengers, která se stala čtvrtým komerčně nejúspěšnějším filmem na světě, a v nezávislém snímku The Iceman. Další rok měl menší cameo v Thor: Temný svět a zahrál si v post-apokalyptickém filmu Ledová archa.

Roku 2014 Chris dokázal, že umí nejen hrát, ale také režírovat. Do kin šel jím natočený film Noc v New Yorku, ve kterém sledujeme příběh muže a ženy, jenž spolu stráví jeden večer v NY. Dále si zahrál v komedii Kdo věří na lásku a v druhém pokračování Captain America, tentokrát s podtitulem Návrat prvního Avengera. Chris se jako Kapitán America objevil ještě v pokračování Avengers: Age of Ultron a Captain America: Občanská válka. Možná naposledy ho v této roli uvidíme ještě v posledních dvou dílech Avengers, které mají vyjít v letech 2018 a 2019. V současné době ho můžeme vidět v rodinném dramatu Gifted a těšit se na něj můžeme i ve filmu Jekyll.

Chris je jedním z podpůrců LGBT komunity, zajímá se o Buddhismus a na svém twitteru vyjadřuje své názory (většinou negativní) ohledně současné americké vlády a prezidenta. Ve volném čase se věnuje svému pejskovi Dodgerovi, kterého si vzal z útulku během natáčení filmu Gifted. Je obrovským fanouškem pohádek od Disneyho. Dokonce tvrdí, že zná text ke všem písničkám z Malé mořské víly a rád navštěvuje Disneyland. Zajímá se taky o sport, hlavně o americký fotbal (rugby). Jako správný Bostoňan fandí New England Patriots a jeho nejoblíbenějším hráčem je Tom Brady.

SITE Updates 18.5. 18

18. května 2018 v 12:14

18.5. 18 PRACUJEME NA DOPLNĚNÍ NEJNOVĚJŠÍCH INFORMACÍ


  • Doplněna filmografie
  • Aktualizovány projekty
  • Znovuspuštění galerie
  • Úvodní zpráva pro návštěvníky

... aby mi ze srdce neutekl.

14. května 2018 v 9:00

Ahoj, chytil mě takový sentimentální stav a rozhodla jsem se, že se z něj musím vypsat. Nevím kdo si tento článek přečte, možná nikdo, možná někdo. Přeci jen, kdo chodí na čtyři roky zamrzlý blog. Každopádně, včera jsem byla v kině na Avengers. Od doby, co se blogu nevěnuju a zanevřela jsem na něj, jsem s Chrisem viděla spoustu filmů. Nevím proč zrovna Avengers byli zlomoví a donutili mě si sednout a psát. Možná kvůli epickému nástupu Kapitána Ameriky do filmu? Kdo ví.

Byla jsem v kině sama (to chodím často) a po všech zhlédnutých Marvelovkách se mi konečně zase nějaká pořádně líbila. Přišla jsem domu a řikala jsem si, jak to bylo super a jaké to bylo nádherné období, když jsem vedla blog a plně se mu věnovala. Vzpomínala jsem hlavně na ty človíčky, kteří se kolem toho motali. Dělali mi radost, že psali komentáře a podporovali jsme se navzájem. Tehdá jsem byla jediná česká stránka o Chrisovi a byla jsem na to pyšná. Pak se roztrhl pytel s fanoušky a trochu mě to, popravdě, začalo štvát. Stránek vznikalo víc a víc a můj zájem tímto upadal. Proč ta konkurence a rivalita? Prohlížela jsem si staré články, staré layouty, vzpomínala jsem, který jsem měla nejraději. Ach jo. Byl to opravdu moc pěkný čas a myslím, že mi to i dost dalo do života. Nějaké pozůstalé mám na čsfd, za což jsem moc ráda. Stále vás sleduju nebojte!

Jak jsem si tak znovu otevřela adresu chris-evans.blog.cz, rozklikla odkazy a projela si své spřátelené blogy. Většina z nich skončila ve stejném roce jako já, tedy 2014. Co to bylo za bídný rok? Další věc na kterou jsem zapomněla je, že 30.5. 2018 bude blog slavit šesté narozeniny. Hurá a všechno nejlepší! Ačkoli zase ta otázka. Proč slavit čtyři roky zamrzlý blog? Když vidim ty staré informace, neaktualizované je mi z toho smutno, nejraději bych to tu znovu obnovila. Ale lidi je mi 23, nemůžu vést do konce života stránky o Chrisovi. A kdybych se do toho pustila (mám do toho docela našlápnuto) bojim se, že za měsíc zase nastanou komplikace a důvody, proč to opět ukončit. Fungují vůbec blogy o celebritách ještě dnes? Nebo to byla moderní věc před pár lety? Asi mi nikdo neodpoví, ale zajímá mě to. Tak kdyby někdo věděl, napišt komentář.

Co se týče mé osoby, blog jsem přestala tvořit po maturitě a světe div se, už mám za sebou i vysokou školu. Ještě studuji navazující studium a pracuji v divadle, baví mě to. Stále jsem filmový fanoušek, stále aktivní na čsfd a stále sleduju Chrise. Ne tak často, ne tak aktivně, ne tak agresivně, ale s citem, aby mi ze srdce neutekl. Bože, tak moc mi tohle chybělo. Je zvláštní jak člověk na nějaká věci nemůže zapomenout. Zrovna přemýšlím jestli brečet smutkem nebo jentak z radosti, že zase píšu na svůj web. Nikdy jsem vlastně tenhle finální "status", který všichni psali nenapsala. Protože jsem se vždycky chtěla vrátit a nikdy neudělat tu tlustou čáru a bála jsem se, že když napíšu loučící článek, zapomenu uplně. Ale ani teď tu čárů nedělám.

Pokud jsem někdo se starých známých zavítá a přečte si tento článek, budu moc ráda. Pokud se bude chtít spojit, najdete mě tady. Čekám na Vás.

DeeCevans