O blogu

10.6. Co se děje?

10. června 2012 v 12:09

Takže kolem dokola.
Chris je stále v Praze a natáčení by tedy mělo končit s měsícem červenec.
Video ke Chrisovým narozeninám (ZDE) má velký úspěch. Všem fanouškum na CEV.net se líbí a na YT je teprve dva dny a už má přes 750 shlédnutí. :)) Děkuji všem!
Dále, psala mi jedna slečna z Maďarska, že se dozvěděla, že je Chris v Evropě a chce sem za ním letět. Přeju hodně štěstí :))

Shrnuto a podtrženo!

3. června 2012 v 16:44

Jak vidíte blog je zcela skoro aktivní a já Vám chci poděkovat za pochopení a přestoupení sem... :)) Ještě bych potřebovala nový design a stránku plně spustím.
Proč Chris? No já nevím... Myslím, že ho všichni znáte ikdyž to možná nevíte. Určitě ste viděli nebo aspoň slyšeli o Fantastické čtyřce... Je to film, kterým se proslavil. Nebo ho znáte jentak letmo, jako třeba já jsem si stáhla film Cellular, že se s nadšením podívám na další film s Chrisem a po 15 minutách filmu jsem vlastně zjistila, že už jsem ho viděla už když mi bylo 10 a vůbec jsem si neuvědomovala, že tam Chris hraje.
Chris možná působí jako tzv. "frajírek" s vypracovaným tělem, který se líbí slečnám a ženám jen kvuli úsměvu, svalům a modrým očím. Nechci být takhle slepá a zajímat se o někoho kdo se mi zdá, že je "sexy" NE! Už teď vidím, že Chris se jentak před kamerou neztratí, z jeho rozhovorů usoudíte, že je to inteligentní, vtipný, mladý muž, který ví co chce a jde si za tím. No třeba si postupem času, co si zde budete číst články apod. uděláte svůj nazor sami. :))
 
 

Reklama