POTM

POTM leden 2013

8. prosince 2012 v 9:27

Omlouvám se za zpoždění, ale přeci jen je tu nový měsíc a další hlasování o POTM a tentokráté na měsíc leden 2013. Tak doufám, že se toho dožijem. :) Fotka z minulé ankety už "vysí" v menu! :) Můžete začít hlasovat opět že čtyř fotek. :)

POTM prosinec 2012

1. listopadu 2012 v 6:03
A je tu další konec měsíce a Vy můžete hlasovat pro POTM. Je to neuvěřitelné jak ten čas běží. Vítěznou fotku z minulé POTM už vidíte v menu. Zítra plánuji přidat článek "Co se děje?", aby jste opět trochu byli v obraze. :) No a nyní už můžete hlasovat pro fotku na měsíc prosinec. :) Anketa pod perexem.
A kdo neviděl nenechte si ujít naší skvělou halloweenskou dýni.

POTM listopad 2012

30. září 2012 v 0:06
Ano, je tu konec měsíce a s ním další POTM na kterou jste se jistě těšili. Vítěznou fotku na měsíc říjen už můžete vidět v menu. Nyní se bude opět hlasovat ze čtyř fotek v anketě pod článkem. Tak si zvolte potm na listopad. :)

POTM řijen 2012

27. srpna 2012 v 9:51
Jelikož se nám blíží konec měsíce a tím vastně i konec prázdnin je tu nové hlasování o POTM. V minulém kole zvítězila fotka č2., kterou již můžete vidět v menu. Měla neuvěřitelný počet hlasů, proti ostatním.
Mě osobně přijde, že tyhle články máte nejradši, protože mě příjmeně překvapilo, kolik hlasovalo lidí. Takže jsem ráda, že nehlasují jen moje milá affiliates, ale i ostatní. :) Fotky a anketu najdete opět pod perexem.
P.S. Video začnu dělat dnes, protože jsem čekala na českou verzi Avengers... Uvidíte proč. ;)

POTM září 2012

24. července 2012 v 8:55
Jelikož nejsou žádné novinky, ukončuju dřív hlasování POTM červenec a přidávám další fotky. Vítěze minulého kola mžete vidět v menu. :) Jinak za chvíli odlítám do Turecka, ale nebojte beru si notebook, takže stále budu v kontaktu a budu se snažit přidávat novinky, nechci tu přednastavovat články, protože pak to přece neni žádná žhavá novinka. U vás na blogách se budu objevovat převážně ráno a večer. :) Kdybych se do dvou dnu neozvala nebo nepřidala článek, nejspíš se mnou spadlo letadlo. To kdyžtak uvidíte v televizních novinách. :D A až přijedu (teda jestli přijedu) chystám se na ten Marvel blog. ;) Potřebovala bych od někoho layout. Ale jen s hranými filmy. :)


POTM červenec 2012

4. července 2012 v 12:37
Máme tu první hlasování o POTM. Doufám, že máte dostatečný výběr na to, aby ste zvolili fotku měsíce - červenec.

 
 

Reklama